Mūsu zīmoli

Wella Professionals ir viens no vecākajiem skaistumkopšanas zīmoliem  visā pasaulē. Pazīstams jau kopš 1880. gada, kad jaunais vācu stilists Francs Štrēers sāka iedvesmot matu skaistumkopšanas pasauli, mēs esam turpinājuši viņa mērķi – dalīties ar šo aizrautību, darbināt iztēli un piešķilt tai daiļrades dzirskteli, kas padara modes pasaules fantāzijas un sapņus par realitāti.

Plašs produktu klāsts sākot no professionāliem matu kopšanas un veidošanas līdzekļiem un beidzot ar professionālām matu krāsām, balināšanas līdzekļiem un ilgviļņiem, kas mūsdienās pieejami frizētavās un skaistumkopšanas salonos, viena friziera aizrautīgais sapnis šodien iedvesmo vairāk kā 4 milionus profesionāļu un neskaitāmus skaistu matu īpašniekus visā pasaulē.

1974. gads. Vācieši spēj vienlīdz kaislīgi uztvert gan zinātniskus sasniegumus, gan greznu, vējā plīvojošu matu skaistumu. Wella zinātnieku grupa, kuru lielākā kaislība ir mati, veltīja savas pūles, lai radītu apvērsumu matu kopšanā, paziņojot, ka galvenais ir rezultāti, kas spēj pārveidot matus. Viņu sasniegums: emulsijas ar tik vieglu sastāvu, kas nenoslogo matus. Pirmo reizi radās iespēja veikt individuāli pielāgotas procedūras ar produktiem, kas iedarbojas vienoti. System Professional kļuva par pirmo zīmolu, kas organizē savus produktus sistēmā ar modulāru loģiku. Radās pirmā kodētā sistēma matu kopšanai. Šis kods kļuva par slepeno valodu, kurā runā labākie frizieri. Centieni sasniegt izcilību matu kopšanā sākās skaistumkopšanas laboratorijā un pārtapa starptautiskā veiksmes stāstā.

2015. gads - inovatīvais gars nekad neguļ: uzcītīgi veltot 40 gadus zinātnei par transformējošo matu kopšanu, System Professional ir vienīgais zīmols, kas spēj atrisināt jautājumus, kuri saistīti ar maksimāli individuālu attieksmi. Mūsu zinātnieki atklāja, ka katra cilvēka matiem ir unikāls enerģijas profils, kas nosaka to elastību, matu šķiedru veselību un veidošanas vieglumu.

Šo personisko «enerģijas pirkstu nospiedumu» nosaka matos esošais lipīdu līmenis. Lai gan lipīdi veido tikai 4% no matu sastāva, tiem piemīt unikāli aktīva ietekme uz matu enerģiju. Tie līdzinās elastīgai līmei, kas savieno keratīna celtniecības blokus matos, nodrošinot kutikulas viengabalainību un elastību.

Jaunais System Professional zīmols ir balstīts uz EnergyCodeTM kompleksu - tehnoloģiju, kas izstrādāta, lai atjaunotu dabisko lipīdu līdzsvaru matos un aizsargātu keratīnu. Mati, kas jūtas kā atdzimuši no jauna, kļuvuši redzami veselīgāki un vieglāk veidojami.

Londa Professional ir Wella Professionals lifestyle zīmols, kurš pazīstams kopš 1956. gada, kad vēl uzņēmums, kas atrodas Rotenkirhenā Austrumvācijā, iegūst jaunu zīmola nosaukumu Londa ar pašlaik pazīstamo Wella logotipu.

Londa Professional, tic skaistumam, kas rada labsajūtu. Skaistumam, kas paredzēts reālajai dzīvei, frizieru salonu ikdienai un reāliem cilvēkiem. Tic spēkam, ko sniedz sadarbība dažādu vietējo sabiedrību ietvaros, kur katram ir, ko dot un ar ko dalīties. Tic, ka mazas lietas var nest laimes pilnus mirkļus.

Londa Professional profesionālie risinājumi ir izstrādāti frizieru saloniem,  vietām, kur personībai ir tikpat liela nozīme, cik izskatam. Plašs produktu klāsts sākot no professionāliem matu kopšanas un veidošanas līdzekļiem un beidzot ar professionālām matu krāsām, balināšanas līdzekļiem un ilgviļņiem. 

Sebastian Professional ir prestižās klases ASV zīmols. ASV Losandželosas  stilists Geri Cusenza 70to gadu sākumā nolēma dibināt kompāniju balstītu uz principu - bezbailība. Slāpes pēc  inovācijām un spējas mainīt spēli ir Sebastian pastāvēšanas jēga. Šodien nav savādāk. Neatkārtojamam stilam un gaumei iedvesmu guvis no hipijiem, disko papēžiem, platām biksēm, krāsainiem apģērbiem un trakām frizūrām.

Ar Sebastian, mēs matus veidojam savādāk: vienmēr pārsteidzoši un negaidīti. Mēs saprotam stilistus un iedvesmojam viņus no parastiem matiem izveidot neparastus.

Radīt. Pārveidot. Meklēt maksimālu efektu: tonējošā matu krāsa, spīdumi matiem, želejas un eļļas, krēmi un māli, šampūni, maskas un kondicionieri  - ar Sebastian nav nekādu ierobežojumu tam, ko jūs varat radīt.

Nioxin ir vienīgais profesionālais salonu brends, kas specializējās tikai uz matu biezuma, apjoma un galvas ādas veslības uzlabošanu.

1987. gadā, kad Eva Graham pamanija, ka pēc bērna piedzimšanas mati kļuvuši plānāki. Tieši pateicoties viņas pētijumiem, NIOXIN ir radis iedvesmu ādas kopšanā, lai nodrošinātu progresīvus līdzekļus matiem ar tendenci kļūt plānākiem. Galvas āda ir sejas ādas pagarinājums, un tai ir nepieciešama līdzvērtīga uzmanība un kopšana. Nioxin līdzekļu sērija ir izstrādāta, lai nostiprinātu, barotu un atjaunotu matus no pamatiem. Jo galvas ādas veselība rada matu veselību, liekot tiem izskatīties biezākiem, apjomīgākiem.

1984. gadā GEORGS ŠĒFERS (GEORGE SCHAEFFER) pamanīja ko savādu.  Viņš ievēroja, ka aizvien lielāks pircēju skaits viņa stomatoloģijas preču piegādes uzņēmumā Odontorium Products, Inc. bija manikīra meistari. Nedaudz papētot, viņš atklāja, ka nagu tehniķiem bija problēmas ar kvalitatīvu produktu iegādi, tāpēc viņiem nācās meklēt savus risinājumus, piemēram, lietot Šēfera pārdotos sastāvus, kas paredzēti zobu protēzēm. Viņš nevis atraidīja šos negaidītos pircējus, bet visiem spēkiem ķērās pie problēmas risināšanas, noalgojot ķīmiķi, lai tas radītu produktus, kas viņiem derētu.
Šai laikā viņš sāka sadarbību ar Sūziju Veisu-Fišmani (Suzi Weiss-Fischmann), un viņu sadarbības rezultātā tapa OPI Lacquer, kas kļuva par uzņēmuma galveno zīmolu un cienītāko, apbrīnotāko un iemīļotāko nagu laku pasaulē.
OPI ir uzņēmuma būtības vistīrākā izpausme: saglabāt standartus augstus, nekļūstot pārmēru nopietniem. OPI nepārspējamo kvalitāti un krāsu ir iecienījuši modes un skaistuma pasaules pārstāvji, turklāt uzņēmums ir slavens ar savdabīgiem toņu nosaukumiem un ārkārtīgi radošām kolekcijām.
OPI Nail Lacquer ir salonu profesionāļu izvēle, kad viņi meklē augstas kvalitātes un īpaši efektīvas nagu lakas, kas nodrošina izsmalcinātus, modes tendencēm atbilstīgus toņus ar ikoniskiem nosaukumiem, kas ir tikpat individuāli un izteiksmīgi kā sievietes, kas tos izvēlas.

2001. gadā, GHD radīja pavērsumu veidam, kā sievietes veido savus matus ar savas pirmā taisnotāju prezentēšanu -  profesionālu instrumentu, kas paredzēts izmantošanai salonos, bet kas varētu būt arī viegli izmantojams mājās. GHD turpina būt līderis un novators matu veidošanā ar savu produktu klāstu kā profesionālās ķemmes, GHD Style matu veidošanas produktiem un sava pirmā fēna GHD air™ prezentēšanu.