Mūsu zīmoli

DENTSPLY SIRONA Implants – apvieno vadošās zobu implantu sistēmas  (XIVE, ANKYLOS, ASTRA TECH) ar  vairāk nekā  25 gadu pieredzi tirgū un  neskaitāmiem klīniskajiem pētījumiem. (Vācija, Zviedrija)

www.dentsplysirona.com

Geistlich Biomaterials – Pasaules lielākais un pārliecinoši vadošais biometariālu ražotājs ar Šveices kvalitātes zīmi mīksto un cieto audu reģenerācijai. (Šveice)

www.geistlich-pharma.com 
www.bio-oss.com
www.bio-gide.com

 

Septodont – Pasaules anestēzijas līderis, kas piedāvā izcilas kvalitātes zobārstniecības materiālus arī endodontijai, restaurācijai, periodontoloģijai, ķirurģijai, profilaksei un dezinfekcijai. (Francija)

www.septodontcorp.com

Ustomed Instrumente – viens no Vācijas vadošajiem zobārstniecības instrumentu ražotājiem ar starptautisku, vairāk nekā 150 gadu pieredzi šajā jomā. Uzņēmuma darbībai šajā nozarē ir senas ģimenes tradīcijas, - tas pastāv kopš 1843.gada. (Vācija)

www.ustomed.de

Elos Medtech – digitālo tehnoloģiju un inovāciju kompāniju ar fokusu uz zobu implantoloģiju. Viens no lielākajiem sadarbības partneriem pasaules līderpozīcjās esošajiem implantoloģijas grandiem. (Dānija)

www.elosdental.com