Par mums

SIROWA Group ir oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs tādu vadošo zobārstniecības produktu ražotājiem kā  DENTSPLY SIRONA Implants, Geistlich Biomaterials, Septodont, Ustomed Instrumente un Elos Medtech, kuru kvalitāti atzīst un apstiprina vadošie zobārstniecības speciālisti visā pasaulē.

Mūsu mērķis ir iepazīstināt zobārstniecības speciālistus Baltijā ar kvalitatīviem, inovatīviem produktiem, kas  soļo līdzi jaunākajiem sasniegumiem zinātnē un palīdz  pacientiem atgūt zaudēto dzīves kvalitāti. Tā ir pasaule, kurā ikviens var būt pārliecināts par sevi -  smaidīt, runāt, dzīvot, neslēpjot savu smaidu. Šī misija iedvesmo mūsu ikdienas darbu. Ar degsmi un pārliecību realizējam šo vīziju uzņēmējdarbībā. Mēs pilnībā uzticamies saviem produktiem, ko piedāvājam tirgū un zinām, ka varam paļauties uz iedvesmojošiem, zinošiem un profesionāliem kolēģiem, mūsu komandu.

Mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes risinājumus, kas tiek nodrošināti ar ilggadējiem un plašiem zinātniskajiem pētījumiem par produktiem, jo mums  ir svarīgi atvieglot Jūsu ikdienas darbu un garantēt Jūsu pacientu apmierinātību.

Jūsu darba rezultāts ir atkarīgs ne tikai no tā, ar ko Jūs izvēlaties sadarboties, kādus materiālus izmantojat , bet arī  no Jūsu pieredzes un Jūsu komandas  zināšanām, tāpēc mēs piedāvātājam dažādas attīstības iespējas – semināri,  kursi, pieredzes apmaiņa un regulārs informatīvais atbalsts.