Medicînas tÎrisms

SIROWA Rīga  - medicīnas tūrisma iecienīts un atzīts galamērķis - 

Mūsu zobārstniecības klīnika ir atvērta medicīnas tūristiem, un mēs spējam nodrošināt savus pacientus ar pilnu servisu – sākot no lidostas transfēra līdz pat bezmaksas naktsmītnēm mūsu mājīgajā viesnīcā.

SIROWA medicīnas tūrisma sektorā darbojas kopš 2009. gada, un tās kvalitāti un speciālistu profesionalitāti apliecina gan Latvijas, gan ārvalstu pacienti, kuri zobārstniecības klīniku raksturo kā vadošo privātklīniku, kurā strādā Latvijas labākie zobārsti un zobu implantu speciālisti. 

Mūsu zobārsti ir ieguvuši starptautisku pieredzi zobārstniecībā, un gandrīz ikviens no viņiem brīvi pārvalda angļu valodu, tādēļ esam spējīgi sniegt profesionālu servisu saviem ārzemju pacientiem.

Pirms ārstēšanās uzsākšanas interesentiem ir iespējas izzināt mūsu klīnikas piedāvājumu, izmaksas, noskaidrot ārstēšanās izdevumus, kā arī personīgi sazināties ar zobārstu. Ja pacients vēlas iegūt padziļinātas atsauksmes piedāvājam personīgi sazināties ar mūsu ārzemju pacientiem, kas savas rūpes  par skaistu smaidu uzticējuši mums.

Tāpat esam izveidojuši virtuālo 360 grādu tūri, kas mūsu pacientiem ļauj iepazīt mūsu zobārstniecības klīniku un dod priekšstatu par mums, vēl pirms ierašanās.

Vizītes laikā pacientam ārpus zobārsta apmeklējuma ir iespēja izbaudīt mūsu brīnišķīgo galvaspilsētu Rīgu.

Sazinieties ar mums un uzziniet par iespējām:

 

Zobārstniecības klīnika SIROWA Rīga
+371 67098260
klīnika@sirowa.com
http://sirowaclinic.com/lv/dentaltourism/dentaltourismlatvia/

Virtuālā pastaiga pa zobārstniecības klīniku SIROWA Rīga:
http://sirowaclinic.com/lv/tour_360/

Lasiet jaunumus vienīgajā blogā par zobu higiēnu un  veselību:
http://sirowaclinic.com/blog/

Sekojiet jaunumiem Facebook:
https://www.facebook.com/sirowaclinic

Draugiem.lv:
http://www.draugiem.lv/sirowaclinic/

Twitter:
https://twitter.com/sirowaclinic