Par mums

Zīmola vadīšana

Zīmola vadīšana tiek organizēta, nozīmējot ikvienam zīmolam savu vietējo zīmola vadītāju katrā Baltijas valstī. Zīmola vadītāji ir atbildīgi par zīmola īstenošanu, mārketingu un tirdzniecības vietu aktivitātēm. Lai turpinātu zīmola īstenošanu Baltijas līmenī, kā arī lai pilnveidotu komunikāciju ar ražotāju, viens no zīmola vadītājiem tiek nozīmēts par zīmola Baltijas koordinatoru.

 

Mārketinga aktivitātes

Pirmkārt mēs izmantojam visus tradicionālos mārketinga kanālus, kas ir raksturīgi šai industrijai, lai sasniegtu zīmolu mārketinga mērķi, piemēram, drukātos medijus un TV. Neskaitot šos „standarta kanālus”, mēs meklējam arī inovatīvas metodes mūsu zīmolu reklāmai noteiktām auditorijas grupām. Internets, āra reklāmas, TV modes raidījumi vai pasākumu mārketings, tie ir tikai daži no piemēriem.

 

Ievadraksti

Papildus, lai attēlotu reklāmas preses izdevumos, mēs plaši izmantojam reklāmas ievadrakstus. Šeit mēs varam likt uzsvaru uz modes, dārglietu un smaržu pasauli, veidojot zīmola tēlu un palielinot informētību par zīmolu.

 

Komunikācija ar skaistuma preses izdevumiem

Pirms katras produkta iznākšanas, mēs personīgi prezentējam jauno produktu visiem skaistuma redaktoriem un piegādājam tiem zīmola reklāmas materiālus. Īpaši skaistuma redaktoriem mēs organizējam arī produkta iznākšanas pasākumus. Sadarbībā ar modes nama ražotāju, mēs aicinām tos uz reklāmas pasākumiem iedvesmojošās vietās – piemēram, Parīzē, Romā vai Londonā.

 

Tiešais mārketings

Mums pieder ievērojama klientu datubāze tiešajām reklāmas kampaņām un smaržu paraugu nosūtīšanai pa pastu. 

 

Citas mārketinga aktivitātes

Mūsu mārketinga stratēģija ietver sevī „ārpus veikala” paraugu izsniegšanu kā efektīvu instrumentu pareizā mērķa sasniegšanai. Tādējādi, mēs esam izsnieguši produktu paraugus arī vietās, kur cilvēki negaida tos saņemt – koncertos, modes pasākumos, kino, modernos pasākumos klubos un kafejnīcās.

 

Citas produktu izsniegšanas aktivitātes

Mūsu mārketinga stratēģija ietver sevī „ārpus veikala” paraugu izsniegšanu kā efektīvu instrumentu pareizā mērķa sasniegšanai. Tādējādi, mēs esam izsnieguši produktu paraugus arī vietās, kur cilvēki negaida tos saņemt – koncertos, modes pasākumos, kino, modernos pasākumos klubos un kafejnīcās.

 

Tirdzniecības vietu aktivitātes

Mēs investējam dažādās tirdzniecības vietu aktivitātēs, piemēram:

- pastāvīgas ekspozīcijas veikalā
- skatlogu dekorācijas, gaismas kastes veikalā un reklāmas novietnes
- reklāmas kampaņas veikalā
- konsultācijas veikalā
- apmācības

 

Pastāvīgas ekspozīcijas veikalā

Mēs pastāvīgi uzlabojam mūsu klātbūtni veikalā un mūsu zīmolu ietekmi, ieviešot personalizētus plauktus labākajos veikalos.

 

Skatlogu dekorācijas, gaismas kastes veikalā un reklāmas novietnes

Katra tirdzniecības vietas kampaņa ir papildināta ar novietnēm un skatlogu dekorācijām. Pārdošanas zonā reklāmas novietnēs un smaržu stendos tiek izstādīti mūsu produkti. Dažos gadījumos dekorācijas tiek izvietotas veikalos pa visu kosmētikas nodaļu. Pastāvīgi īrētās gaismas kastes katrā nozīmīgā pārdošanas vietā eksponē produktus visa gada garumā.

 

Reklāmas kampaņas veikalā

Neskaitot izsmidzināšanas/paraugu izsniegšanas aktivitātes un „dāvana par pirkumu” akcijas, mēs īstenojam dažādas citas reklāmas kampaņas, lai iepazīstinātu ar mūsu zīmoliem un sekmētu to pirktspēju veikalos.

 

Konsultācijas veikalā

Mums ir smaržu un krāsu kosmētikas konsultanti, kas strādā ik dienu veikalos un lielākajos veikalu tīklos. Mēs apzināmies, cik būtiski ir iedrošināt pārdošanas personālu, kas strādā aiz letes un komunicē ar klientu. Tādēļ mēs ik ceturksni motivējam tos ar pārdošanas sacensībām un īpašiem kopā sanākšanas pasākumiem.

 

Apmācības

Apmācības ir būtiska mūsu mārketinga kampaņas sastāvdaļa, jo tas ir vitāli svarīgi, lai cilvēki, kas ir tiešā kontaktā ar klientiem, būtu ļoti labi informēti par jaunākajām tendencēm nozarē. Tāpēc ik gadu, kā arī katra jauna produkta iznākšanas laikā, mēs organizējam vispārējas apmācības pārdošanas personālam un skaistuma konsultantiem.

 

Pārdošanas komanda

Mums ir profesionāli, augsti motivēti un apmācīti pārdošanas pārstāvji, kuriem ir tiešs kontakts ar mūsu klientiem ik dienu. Viņi seko līdzi klientu krājumu līmenim un veic pasūtījumus veikalos. Vienlaicīgi, tirdzniecības centri pārliecinās, ka prece ir korekti novietota plauktos.

 

Loģistika

Mūsu kosmētikas loģistikas funkcija ir centralizēta Tallinā un apkalpo visu Baltijas tirgu. Funkcijas ir šādas: 

- preces pasūtīšana no ražotāja;
- sūtījumu saņemšana no visas Rietumeiropas mūsu loģistikas centrā Vācijā ;
produktu sūtīšana termoizolētās kravas automašīnās uz mūsu Baltijas noliktavu Tallinā ;
- preces uzglabāšana;
- preces marķēšana saskaņā ar vietējiem noteikumiem;
- preces iepakošana nogādāšanai klientam;
- darbs ar ražotāja rēķiniem.